Książkę Sursum Corda można otrzymać w Stowarzyszeniu

Serdecznie witamy na stronie Stowarzyszenia Operowanych Na Serce "SONS". W ramach naszej działalności, prowadzimy i rozwijamy działania leczniczo-profilaktyczne dla pacjentów po operacji serca i wielkich naczyń a także chorych na choroby układu krążenia. Dwa razy w miesiącu, odbywają się wykłady prowadzone przez lekarzy specjalistów - kardiologów, kardiochirurgów, psychologów i rehabilitantów. Podczas wykładów, prowadzimy bezpłatnie badania: cholesterolu, trójglicerydów, poziomu cukru we krwi, wody w organiźmie, acetonu, tkanki tłuszczowej, ciśnienia tętniczego  - wszystkie wyniki na poczekaniu.

W realizacji naszego programu, pomaga nam Kierownik Kliniki Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii IK CMUJ Pan prof. Jerzy Sadowski, oraz lekarze i personel medyczny, za co serdecznie wszystkim dziękujemy.
Uprzejmie zapraszamy do stowarzyszenia pacjentów po operacji serca i wielkich naczyń. Jednocześnie zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc materialną i rzeczową, która potrzebna jest na profesjonalne rozwijanie działań leczniczo-profilaktycznych w zakresie chorób serca.

Na naszej stronie znajdą Państwo informacje o stowarzyszeniu, terminy spotkań i wykładów. Z naszego serwisu, będzie można pobrać wykłady i prezentacje, przygotowane przez lekarzy z Kliniki Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii.

Artykuł w Dzienniku Polskim z dn. 20 listopada 2010 r. "Człowiek od serca"


 

kontakt: sons@szpitaljp2.krakow.pl